Obsah: Zápisky Paula Bruntona - sv.4 - část 2. -Tělo

Do hloubky rozpracovaná studie páté kategorie ze Zápisků. Tento svazek je vyrovnaným cvičením v chápání a zdokonalování schopností fyzického těla stát se zevním projevem božské síly uvnitř. Všechna cvičení, dýchací cvičení, pokyny o hygieně a stravování mají usnadnit pokrok aspiranta v rozvoji intuice, v prohlubování meditace a zajistit fyzickou, psychologickou a duchovní bezpečnost při procesu probouzení a řízení duchovní energie, která dřímá v nepročistěném fyzickém organismu. Majíc za nejvyšší cíle přeměnu energie, která se na své nejnižší úrovni projevuje jako sexualita, předkládá rozumnou a účinně odstupňovanou sexuální etiku, která odpovídá stupni vývoje jednotlivce včetně jeho vývoje duchovního.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 28.03.2024