Obsah: Zápisky Paula Bruntona - sv. 11 - Senzitivové

Do hloubky rozpracovaná šestnáctá kategorie ze Zápisků. Svazek Senzitivové je aktuální a informované hodnocení mysticismu, paranormálních zkušeností, sekt a kultů. Vzhledem k tomu, že je kniha založena na jasném rozdělení mezi plodnou duchovní činnost a nebezpečným okouzlením okultismem, bude nesmírně užitečná těm čtenářům, kteří provádějí nebo hodlají provádět jakýkoli druh duchovních cvičení, psychologům a psychiatrům, lidem, kteří nejsou schopni pochopit nebo ohodnotit zájem a praktiky přátel nebo příbuzných, kteří jsou členy některé sekty nebo kultu. Když světlo duše září do všech zákoutí ega, probouzí k životu latentní touhy po slávě, moci, bohatství, fyzické nesmrtelnosti, jasnozření a moudrosti. Je to pouze tato poslední touha, touha po moudrosti, která vede dále tím, co P. B. nazval střední oblastí, do oblasti čistých duchovních studií, které on nazývá filozofií.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 24.04.2024