Obsah: Zápisky Paula Bruntona - sv. 15 - Pokročilá komtemplace, Mír ve vás

Do hloubky rozpracovaná dvacátá třetí a dvacátá čtvrtá kategorie ze Zápisků. První část svazku - Pokročilá kontemplace, zkoumá podstatu přeorientování pozornosti od ega k Nadjá a ukazuje nám jak to lze provést. Druhá část - Mír ve vás nám naznačuje jak žít uvnitř hledání, uvnitř Ticha Nadjá potom, když byl onen přechod proveden. Tento svazek prohlubuje kontakt s Nadjá do té míry, že se ego musí odevzdat jeho vedení jak v denním životě, tak v meditaci. Zde začínáme hledání opět od počátku, poprvé však s přímým pochopením cíle. Od nynějška se student pohybuje ve světle tajuplné stezky duchovního dosažení a to proto, že se již nezabývá na prvním místě bojem s egem, ale je nyní soustředěn na to, aby stále žil v přítomnosti Nadjá.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 16.04.2024