Obsah: Zakázané ovoce

Kriminální thriller anglického autora se odehrává v podsvětí současného Londýna, kde policejní tým vyšetřuje vraždu majitelky pochybného salonu. Mrtvá žena byla nalezena ve vlastním domě, kde přijímala své sadomasochistické klienty a případ zpočátku ani nevypadal jako promyšlená vražda. Vyšetřující inspektorka však postupně odhaluje širokou síť veřejných domů, jejichž klientela sestává z vysoce postavených osob s neposkvněnou pověstí. Jak pátrání postupuje, dochází k dalším vraždám a je jasné, že existuje člověk, který se vší mocí snaží utajit své spojení s podsvětím a hrdinka, která chce případ vyřešit stůj co stůj, se dostane do bezprostředního ohrožení života, když zjistí, že stopy vedou k politicky činnému, navenek bezúhonnému člověku. Přiměřeně čtivé, přiměřeně napínavé - nepřekračuje ničím průměr tohoto žánru.
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 29.03.2024