Obsah: Kašlu na muže!

Znáte to, dvacítka daleko a třicítka stále blíž, spolužáci z vysoké budují kariéry, kamarádky si pořizují děti, a některé i manžely, a všechny drbny z okolí se vyptávají, kdy bude svatba. Jenže Katka ukončila vážný vztah, odstěhovala se od přítele a intenzivně a neúspěšně se věnuje hledání práce. Už je z ní pomalu expertka na přijímací řízení, dotazníky i psychologické testy a zkušená vymetačka pohovorů. Dokonce se stane exponátem na veletrhu lidských zdrojů. Kamarádky se pomalu začínají rozvádět, a ona stále nenachází toho pravého, i když by ji rozhodně nikdo nemohl obvinit, že se nesnaží a nehledá… Při hledání toho pravého člověk uslyší věci! „Nemáš hlad? Vezmi si sendvič. Dělala ho manželka. “ „Já se bojím, že je ze mě pedofil. Ale nikomu to neříkej. Teď mi to došlo. “ „Byl to jen vtip, nikdy jsem tě nemiloval. Zítra ráno se stěhuju pryč. “ „Katko, jsi hezká a chytrá. Někoho si najdeš. Nemohla bys mi tu nechat ten tvůj úžasný zadek? “
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 20.04.2024