Obsah: České srdce pro Jana Pavla II.

Svatý otec ve vzpomínkách Čechů a Moravanů
Nejen Poláci chtěli papežovo srdce. Osobnost Jana Pavla II. zanechala nesmazatelnou stopu v srdcích a myslích mnoha Čechů, Moravanů a Slezanů. Karmelitánské nakladatelství se proto rozhodlo vyjít vstříc zájmu veřejnosti a v rekordním čase vydat knihu vzpomínek na Svatého otce. Prostřednictvím Katolického týdeníku, Radia Proglas a dalších médií jsme oslovili českou veřejnost, aby nám pamětníci zaslali vzpomínky na papeže. Mnozí naši spoluobčané se totiž s Janem Pavlem II. osobně setkali, řadě dalších papežova osobnost změnila život. Pokládali bychom za škodu, kdyby tato svědectví nezůstala zachována. Kromě řady věřících do sborníku s názvem České srdce Jana Pavla II. přispěli někteří biskupové, duchovní, umělci a další osobnosti.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 29.03.2024