Obsah: Běžecký klub na konci světa

Edgar Hill je pětatřicátník, flákač s nadváhou, špatný manžel a ještě horší otec. Život ho nebaví a nudí se k smrti. Takže když dojde ke srážce Země s asteroidem, která má katastrofální následky a Edgar s rodinou nalezne útočiště v kasárnách v Edinburghu, docela se mu uleví. Jeho svět je o mnoho jednodušší, život snadnější a všechno má pro něj větší smysl. Ale život není nikdy jednoduchý. Když se jednoho dne vrátí z města, kde pomáhal zachraňovat lidi a hledat potraviny, zjistí, že jeho rodina je pryč. Byla odvezena na jižní pobřeží k evakuaci z Británie do Austrálie. Musí podniknout úmornou a nebezpečnou cestu pěšky přes zdevastované Spojené království. Edgar musí svést závod s časem, aby nalezl lidi, které miluje, než je ztratí navždy.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 19.04.2024