Obsah: Kapitán Bombarďák a invaze neuvěřitelně zlých mimozemských kuchařek (a následný útok úplně stejně zlých nemrtvých šprtů)

3. kniha v sérii Kapitán Bombarďák.

Kapitán Bombarďák se vrací! Porazil zlotřilého doktora Plíňáka, zničil strašlivé mluvící záchody… a nyní musí opět bojovat o osud celého světa!
George a Harold si na Základní škole Jeroma Horwitze stihli udělat legraci snad ze všech. Když po jejich posledním šprýmu dají výpověď všechny kuchařky ze školní jídelny, ředitel Krupp za ně rychle najde náhradu – ale netuší, že to jsou tři chapadlovití mimozemšťané v přestrojení, kteří chtějí ovládnout svět! Dokážou George a Harold a Kapitán Bombarďák všechny zachránit, než bude příliš pozdě?
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 19.04.2024