Obsah: Pacient číslo jedna

Nový thriller z lékařského prostředí od bestselleristy tohoto žánru, tentokrát s politickou zápletkou. V Los Angeles probíhá schůzka amerického a ruského prezidenta, setkání státníků tradičně doprovází série slavnostních obědů a večeří. Na ruské recepci se podává výborný kaviár, nikdo z hostů – včetně obou vládců světových mocností – ale netuší, že společně s ním polyká i nebezpečný toxin… Prominentí pacienti s žaludečními problémy jsou bezodkladně převezeni do místní nemocnice, tam však číhá další nebezpečí – po zuby ozbrojení čečenští teroristé. Jejich požadavky jsou nesplnitelné, jejich hrozby čím dál znepokojivější. A stav americké hlavy státu, postižené navíc vzácnou chorobou, se rychle zhoršuje. Jedinou nadějí na odvrácení všech nebezpečí se nakonec stanou dva členové místního personálu, bývalý vojenský lékař David Ballineau a odvážná sestra Carolyn Rossová.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 28.03.2024