Obsah: Artemis Fowl: Grafický román

Artemise Fowla už znáte teď ho uvidíte v akci V roce 2001 se čtenáři seznámili s dvanáctiletým géniem Artemisem Fowlem a zamilovali si ho. Od té doby se po celém světě prodaly milióny výtisků knih o jeho dobrodružstvích. Tato fenomenálně úspěšná série se teď mění i na grafický román. Nadšení fanoušci mohou poprvé spatřit podzemní svět skřítků, prozkoumat neuvěřitelné Klusákovy vynálezy, nahlédnout do Fowl Manor a samozřejmě sledovat svého oblíbeného mistrovského zločince, jak plánuje a kuje pikle na krásných barevných obrázcích, které přímo srší dějem. Eoin Colfer je autor řady bestsellerů - patří sem samozřejmě knihy o Artemisu Fowlovi, ale i Supervědátor, Seznam přání, série Legenda o nebo Detektivní kancelář Půlměsíc. Žije se svou rodinou v Irsku.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 28.03.2024