Obsah: Případ rozhádaných spolužáků

V jedné pražské literární kavárně se koná autogramiáda mladého spisovatele Martina Čermáka, na kterou autor pozval několik svých kamarádů a bývalých spolužáků ze střední školy - Emila, Ivetu, jejího přítele Zdeňka a rovněž svou bývalou lásku Renatu. Emil se ale na druhý den náhodně dozvídá, že Renata byla viděna se Zdeňkem, přestože ten má být už na služební cestě... Když je pak Renata zanedlouho zavražděna, vyšetřování se ujímají zkušení kriminalisté z pražského oddělení vražd vedení majorem Karlem Dvořákem a do pátrání se rovněž zapojí i Dvořákův přítel, amatérský detektiv Jiří Vitásek. Kdo je Renatiným vrahem? Zhrzená Iveta? A jakou roli v případu hraje záhadná pohlednice z Vysočiny, kterou Renata před svou smrtí dostala a která ji velice vyděsila?
Zdroj: Anotace z knihy Případ rozhádaných spolužáků
Dnes je 28.03.2024
Před 97 lety se narodil(a) Fredrikssonová M.