Obsah: Ségra za všechny prachy

Deborah píše v New Yorku scénáře, zatímco Sharon je organizátorkou svateb v Boca Ratonu. Deborah nesnáší Sharon a Sharon nenávidí Deborah. Všechno ale změní infarkt jejich matky. Obě sestry svatě slibují, že s hádkami je konec. Jediný problém jejich mírového paktu je pohledný, bohatý a obdivuhodný. Jmenuje se Jeffrey Hirshon a je to matčin kardiolog. Stane se ale něco, co nikdo nečekal - šarmantního doktora někdo zastřelí. Nešťastnou náhodou se obě sestry ocitnou v roli hlavních podezřelých. Jediná šance, jak všechno vyřešit a zůstat naživu, spočívá v pevném spojenectví. Jenom tak mohou přežít, jen tak se mohou naučit znovu chápat jedna druhou, jen tak mohou rozlišit přátele od nepřátel a nakonec nalézt i Muže s velkým M.
Zdroj: Anotace z knihy Ségra za všechny prachy
Dnes je 24.04.2024