Obsah: Amanda se vdává

Amanda chystá svatbu a zdá se, že jejímu štěstí nestojí nic v cestě. Sňatkem s Fraserem vstoupí do šlechtického stavu a stane se dokonce hradní paní. Velkolepé přípravy vrcholí, všechno běží jak na drátku, blíží se večírek na rozloučenou. A ten Amandě dělá starosti. Měla by na něj pozvat své dvě přítelkyně, jenže nemá nejmenší chuť. Melanie a Francesca jsou velmi svérázné, nekonformní osůbky, od kterých se dá očekávat cokoli kromě způsobného chování. Odmítnutím jejich účasti ovšem dlouholeté přátelství bere za své. Mel a Fran to nehodlají nechat jen tak. Nejenže se na večírek prostřednictvím ženicha vnutí a ztropí tam řadu blamáží, ale dokonce se rozhodnou svatbu překazit. Avšak svatební den je ještě daleko a mezitím dochází k zvratům ve vztazích všech zůčastněných. Amanda je zcela pohlcena svatebními přípravami a ani si nevšimne, že svým egoistickým chováním nejenže ztrácí přátele, ale i Fraser začíná na svou snoubenku nahlížet kritickýma očima. Jak to všechno dopadne? Jak v tomto zatěžkávacím období obstojí přátelství a láska? Jak vůbec proběhne Amandin svatební den?
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 19.04.2024