Obsah: Vražda za úsvitu

Zvláštní agentka FBI, inteligentní a nekompromisní Ana Greyová, vyšetřuje únos patnáctileté dívky Juliany, k němuž došlo v Santa Monice. Partnerem Greyové na místní policejní stanici je charismatický a výbušný detektiv Andrew Berringer. Ti dva se citově sblížili během vyšetřování předchozího případu, ale jejich vztahy jsou od jisté doby značně napjaté. Během pátrání po násilníkovi dochází k nečekanému zvratu. Únosce Julianu propustí a Ana v důsledku toho, co od vyděšené a psychicky poznamenané dívky vyslechne, je rozhodnutá úchylného člověka dostat za každou cenu. Vyšetřování nabírá obrátky a stejně tak i její vztah s Andrewem. Ana je přesvědčená, že ji milenec podvádí, a během prudké hádky po něm vystřelí v obavách, že jí chce ublížit. Stává se z ní rozpolcená žena, která ztrácí jistotu, co je skutečnost a co vysněná představa. Přesto se dokáže vzchopit, aby si ujasnila, jaká je vlastně pravda. Nejen o případu, ale i o Andrewovi, a především o sobě.
Zdroj: Anotace z knihy Vražda za úsvitu
Dnes je 24.04.2024