Obsah: Bezpečná cesta

132. kniha v sérii Čtyřlístek.
Čtyřlístek se přihlásí na terénní závod Přes hory a doly. Myšpulín ale musí nejdřív upravit pradědeček autobil. Na startu se závodníci Čtyřlístku vysmějí, Čtyřlístek je hned po startu poslední. Brzy ale předjede havarované auto a auto zabořené v blátě, Čtyřlístek má na autě naštěstí blatnice. Čtyřlístek dojede ke spadlé lávce, jiní závodníci musejí objížďkou, auto Čtyřlístku se ale umí změnit v člun. Následuje ale stoupání a všichni zase Čtyřlístek předjedou. Z kopce Myšpulín přepne na vznášedlo a jedou přímo, zatímco ostatní krouží v serpentínách. Čtyřlístek je zase první, ostatní ho opět dojíždějí. Přijde mlha a není vidět na krok, na což Myšpulín myslel také a vzal s sebou infračervený reflektor. Mlha ustoupí a Čtyřlístek dojede jako první do cíle. Všichni obdivují zvláštní model auta. Žádné další auto zatím do cíle nepřijelo.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 23.04.2024