Obsah: Za pět let

Dannie je špičková manhattanská právnička. Je ambiciózní, zvyklá uvažovat pragmaticky a žije spokojený a klidný život se svým přítelem Davidem, který ji právě požádal o ruku. Její nejlepší kamarádka Bella je její pravý opak – divoká bohémka, která se každý týden zamiluje do někoho jiného. V den zásnub se však Dannie zdá zvláštní a velmi živý sen. Vidí se v jiném bytě o pět let později s úplně jiným mužem. Po nějakém čase jí Bella představí svůj nový objev, architekta Aarona Gregoryho a muže z jejího snu. Dannie se stává svědkem toho, jak se Bella poprvé doopravdy zamiluje, a svoje tajemství si nechává pro sebe. Krátce potom se jí ale Bella svěří se zdrcující zprávou, která jim všem nadobro změní život. Za pět let je nezapomenutelný příběh lásky plný radosti, ale i žalu, příběh o síle věrnosti, přátelství a nevyzpytatelné povaze nelítostného osudu.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 28.03.2024