Obsah: Pepo! Ty popleto!

Obrázková etiketa pro nejmenší
Volné pokračování úspěšného leporela Edo! Ty neposedo! rozvíjí příběhy Edova kamaráda, opičáka Pepy. Tentokrát je v zemi zvířátek zima a všichni se chystají na Vánoce a také oslavu nového roku. Texty v bublinách dokreslují malé příběhy mezi hrdiny knížky. Mimo etikety se leporelo zaměřuje i na emoce. Má Pepa strach? Je Eda veselý, stará myška osamělá? Poznáte spoustu povolání – výpravčí, prodavač, policista, úřednice… Můžete hledat jednotlivá zvířátka a sledovat jejich příběh. Hlavně si ale užijete spoustu komických situacích, které vám budou i z našeho „člověčího“ života blízké.
Vendula Hegerová je úspěšná a oblíbená ilustrátorka a autorka dětských knih, úzce spolupracuje např. s časopisem Puntík.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 28.03.2024