Obsah: Astroprůvodce pro kancelář

Nemůžete se za žádnou cenu domluvit s kolegou z protější kanceláře, snímž se denně vídáte na poradách? Hledáte cestu k odtažitému šéfovi nebonaopak unikáte před jeho přílišnou žoviálností? Podívejte se do jejich osobnísložky, zjistěte datum narození a zeptejte se hvězd, jak nejlépe na ně! Astrologický průvodce kanceláří vám pomůže odhalit nejen vaše vlastnívlohy, silné i slabé stránky v pracovním procesu, ale i to, co můžete (či nadruhé straně nemůžete) očekávat od nadřízeného narozeného ve znameníVah a čím vás může mile překvapit podřízený Kozoroh. Díky této knizemůžete lépe poznat duševní "výbavu" lidí, s nimiž denně trávíte častomnohem víc času než se svou vlastní rodinou, naučíte se je pochopit aporozumět jejich chování a jednání v rozličných situacích všedního dne napracovišti.
Zdroj: Anotace z knihy Astroprůvodce pro kancelář
Dnes je 19.04.2024