Obsah: Banánové rybičky

o Jak přežít neopětovanou lásku o Jak přežít pubertu svých dětí o Jak přežít diety o Jak přežít trapné chvíle o Jak přežít nevěru... Spisovatel Salinger napsal povídku , Den jako stvořený pro banánový rybičky'. Ta povídka je smutná. Je totiž o mladém muži, který jednoho dne (který je jako stvořený pro banánové rybičky) přišel na to, že už nemá cenu žít. A protože tenhle pocit můžeme mít některý den i my, tak jsem se pokusila o , návod', jak ten den (i všechny ostatní dny, kdy nás čekají deprese, zmatek, puberta, rodiče, zoufalství, láska i manželství) přežít. <br> P. S. : A, prosím, nezapomeňte nikdy na to, že rady vám ochotně poskytne skoro každý, ale peníze? ! Ty vám většinou nedá nikdo. H. P.
Zdroj: Anotace z knihy Banánové rybičky
Dnes je 28.03.2024