Obsah: Britney Spears - Úplně nahá

Že neznáš Britney Spears? Tak potom asi nežiješ na této planetě. Teď máš jedinečnou šanci dozvědět se o ní úplně všechno. A to nejen staré známé a dávno otřelé fakty, ale i spoustu pikantérií a fotografií z jejího krátkého, ale o to víc úspěšného života a závratné kariéry. Jak to všechno vidí Britney a její blízcí. Definitivní vysvětlení afér o jejím panenství, drogách nebo alkoholu. V této knížce nemluví pouze Britney, ale i lidé z jejího okolí, kteří ji bezprostředně znají. Co tedy prozradila její máma, bratr, bodyguard, nebo kamarádky? Kolik vydělává, jak má vypadat muž jejích snů - to všechno se dočtete v několika exkluzivních rozhovorech právě v této knížce, která vychází současně s jejím čtvrtým albem.
Zdroj: Anotace z knihy Britney Spears - Úplně nahá
Dnes je 29.03.2024