Obsah: Cesty české alternativní léčby

il. Jaroslav Drahokoupil
Klikaté cesty české alternativní léčby od bájné léčitelky Krokovy dcery Tety až do dneška.
Autor, známý novinář a rozhlasový reportér, vedl sedm let v Českém rozhlase rozhovory s lékaři a léčiteli v pořadu s názvem Zastavení u zdraví. Tato kniha je jakýmsi shrnutím těchto rozhovorů. Vypráví o přístupech, jako je devitalizace nádorů, homeopatie, makrobiotika po česku, autopatie, léčba obrazy, urinoterapie, reflexní terapie ad. Kniha přináší mnoho zajímavých údajů a zabývá se i historií přírodní léčby a osudy jejích reprezentantů v českých zemích. Umožní čtenáři orientaci v současných alternativních trendech a přinese mu informace pro jeho vlastní rozhodování a způsob života. Jedna z kapitol (Kushi po česku) např. přináší informace o pokrmech vegánské kuchyně pro přísnou očistnou dietu.
Upravil: ota61
Zdroj: mlp.cz