Obsah: Ciao sexu

Ciao sexu, aneb, Jak blaho alespoň předstírat
 Přestaňte doufat, že ti vaši mužští někdy mentálně a emočně dorostou do takové dospělosti, že jim budete moci svoje potřeby vysvětlit tak, aby jim dávaly smysl. Muži přecházejí rovnou z infantility do senility, takže s nimi musíte věčně zacházet jako s dítětem. Přestaňte od mužského očekávat, že sám od sebe přijde na to, co vám působí rozkoš. Jako každé malé dítě, muž je sám sebou fascinovaný a potřeby druhých nevnímá. Ať už to děláte z lásky, pokory, nebo pocitu povinnosti, přestaňte přivádět muže k orgasmu dřív, než jste prožily orgasmus svůj, i kdyby to mělo trvat sto let.

Úsměvné pokračování autorovy knihy o tao sexu, který vede k harmonizaci vztahů mezi muži a ženami, které je tentokrát určeno především ženám. Rady ženám, jak využít znalostí z knihy "Tao v sexu" pro zachování dobrého vztahu s milovaným mužem.
Zdroj: Anotace z knihy Ciao sexu
Dnes je 20.04.2024