Obsah: Čarodějka po česku - Slabikář pro spokojené, věčně mladé kouzlenice

Většina lidí v existenci magie, duchovních světů, astrálních bytostí a podobných věcí vůbec nevěří. Ti zbývající si myslí, že opravdová magie je něco, čím se nemůže zabývat jen tak leckdo, a pokud ano, musí věnovat dlouhá léta studiu nesrozumitelných, tajuplných a strašně tlustých foliantů. Jestli si to náhodou myslíte taky, pak vás tato útlá knížka vyvede z omylu. V první řadě vás přesvědčí, že se o podobných věcech nutně nemusí hovořit se smrtelnou vážností. Lehce, vesele a jazykem obyčejných moderních ženských vás provede základními principy fungující magie. Nu, a potom vás jen tak mimochodem naučí, jak příjemně a lehce zhubnout, jak si poradit s běžnými neduhy, jak dobíjet ztracenou energii, a vůbec, jak s humorem a naplno užívat všech darů, které nám Vesmír, Prozřetelnost anebo zkrátka život nabízí. Nakonec samozřejmě dojde i na opravdové čarování, které si každá kouzelnice může bez obav vyzkoušet.
Zdroj: Anotace z knihy Čarodějka po česku - Slabikář pro spokojené, věčně mladé kouzlenice
Dnes je 18.04.2024
Den 22. výročí úmrtí Heyerdahl Thor