Obsah: Hana Vítová - Cesta ke šmíře

Je až neuvěřitelné, že v záplavě pamětnické literatury se dosud nedostalo na samostatné knižní vydání jedné z předních protagonistek první slavné éry české divadelní a filmové scény Hany Vítové. Vždyť, ač nespravedlivě, po jejím raketovém vzestupu následoval strmý pád se všemi bolestnými a krutými peripetiemi, doslova po "česku". Tak se čtenářům představuje více než poutavý příběh. Rudolf Mihola, známý publicista, prezentuje tento příběh s důvěrnou znalostí a na základě autenticky pořízených rozhovorů. Rozšiřuje tak škálu hereckých dokumentů, které se setkávají s nevšedním čtenářským ohlasem. Tato kniha zaznamenávající zmíněné hvězdné období, vychází v roce nedožitých 90. narozenin protagonistky.
Zdroj: Anotace z knihy Hana Vítová - Cesta ke šmíře
Dnes je 19.04.2024