Obsah: Hitlerův pianista - Vzestup a pád

Neuvěřitelný příběh jediné osoby, která přímo pracovala pro Hitlera a Franklina D. Roosevelta - příjemného absolventa Harvardu Ernsta Hanfstaengla, který pomáhal vytvořit stvůru nacismu a později pracoval na jejím zničení. Byl to muž, který se těšil důvěře "vůdce" i F. D. Roosevelta, muž s jedinečným celosvětovým rozhledem po katastrofických událostech počátku dvacátého století. Ernst Hanfstaengl (známý jako Putzi) byl domýšlivý Hitlerův dvorní šašek, pianista, který ho dovedl uklidňovat, a mazaný šéf Hitlerova odboru pro zahraniční tisk v období jeho vzestupu; později hrál roli v Rooseveltově nanejvýš tajném projektu, zaměřeném na propagandu proti Třetí říši. Kniha Hitlerův pianista, která odhaluje mnoho skutečností z Hitlerova osobního života a popisuje americkou psychologickou válku, vypráví příběh muže, rozpolceného svou loajalitou vůči dvěma nesmiřitelným odpůrcům.
Zdroj: Anotace z knihy Hitlerův pianista - Vzestup a pád
Dnes je 28.03.2024