Obsah: Oáza snů

Napínavý dobrodružný román se odehrává v exotickém prostředí Libanonu šedesátých let 20. století. Kniha nás zavádí do zákulisí tehdejší vysoké politiky, mezi příslušníky libanonské mafie i do místních a světových finančních kruhů. Majitel světoznámého kasina a člen staré libanonské rodiny Armand založí s přítelem Alexandrem bezpečnostní agenturu se světovou působností, která mimo svojí oficiální činnost měla i tajné cíle: "hlídat" Libanon, potírat otrokářský obchod s dětmi a financovat humanitární projekty. Alexandr je náhle zavražděn a Armand společně s jeho dcerou Kate jsou nuceni bojovat proti zákeřnému neznámému nepříteli. Netuší však, že do intrik a špinavé hry o moc a peníze je zapojena i jeho rodina.
Upravil: Tomcek, janajau
Zdroj: anotace ke knize