Obsah: Jen krátká návštěva potěší

Otevřená zpověď Lucie Bílé! Český showbyznys, první muži této země i jejího srdce a taky úplně "obyčejný"život až po okraj naplněný láskou očima nejzajímavější české zpěvačky! Hvězda první velikosti se podělí se svými čtenáři o vzestupy a pády, lásku i samotu, štěstí i zklamání posledních devíti let. Na pozadí neobvyklého vztahu dvou umělců a citlivých lidí - Lucie Bílé a malíře Vladimíra Komárka - se odvíjí příběh, který rozechvěje Vaše srdce, a který zdobí velké množství unikátních a úchvatných fotografií z Luciina soukromého a profesního života. A navíc je zde výběr z korespondence mezi Lucií a Vladimírem Komárkem a milé texty Růženy Komárkové a Ladislava Špačka. Stylistickou stránku knihy měl na starosti špičkový publicista a spisovatel Jefim Fištejn, který stál už za megabestsellerem Lucie Bílé Teď už to vím... možné je všechno (1998).
Zdroj: Anotace z knihy Jen krátká návštěva potěší
Dnes je 20.04.2024