Obsah: Karel Hála - Mistr swingu

Životopisná kniha o Karlu Hálovi vznikla z povídání autorky s Karlem Hálou. Zaznamenanou zpověď upřesnila a doplnila po zpěvákově předčasné a nečekané smrti jeho žena, s níž prožil dvacet pět let a která ho tudíž znala nejlépe. Dozvíme se spoustu zajímavostí a podrobností ze zpěvákova soukromí i profese - zjistíme například, že Karel Hála byl nejen milovník hudby, ale také nadšený domácí kutil, který si užíval přírody a poklidného života na venkově, nejen vynikající zpěvák, ale také člověk s velkým smyslem pro humor. V knížce, která bohužel přichází na svět už bez přítomnosti vyprávějícího, najdeme i vzpomínky jeho spolupracovníků a přátel - Yvetty Simonové, Karla Gotta, Karla Sopra či Eduarda Krečmara - stejně jako množství málo známých černobílých i barevných fotografií.
Zdroj: Anotace z knihy Karel Hála - Mistr swingu
Dnes je 29.03.2024