Obsah: Karel Svoboda

Publikace o životních a profesních slastech i strastech legendárního skladatele české pop-music Karla Svobody z pera dobře informovaného bývalého žurnalisty. Výjimečný život i výjimečná smrt Karla Svobody. Tak se dá v kostce vyjádřit obsah této publikace, kterou sepsal bývalý bulvární novinář. Nemalou část textu zabírá právě kapitola o událostech, které předcházely i následovaly po tragické sebevraždě jinak významného skladatele české populární hudby. Dále v knize následuje stručný Svobodův životopis, náhledy na jeho osud po osobní i profesní stránce, vzpomínky na něj od lidí, se kterými měl co do činění, rozhovor se samotným skladatelem a dokonce i názor astroložky. Zajímavou přílohou je rovněž seznam nahrávek jeho písní. Publikace obsahuje také mnoho černobílých i barevných fotografií.
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 24.04.2024