Obsah: Magie svíček - kouzla se svíčkami, zaříkadla,rituály a věštění budoucnosti

Kniha vám odhalí jedno z nejstarších a nejběžnějších umění magie: práci se svíčkami. Ať už svíčky sloužily jen jako zdroj světla nebo k vytvoření vhodné atmosféry či jako nástroj při kouzlení, používají se po dlouhá tisíciletí. Zapojte se i vy do léty osvědčené tradice a naučte se:- vybrat svíčku v souladu se svým znamením zvěrokruhu - zapalovat svíčky coby součást magických rituá1ů- magické svíčky všestranně používat- využít je jako talismany a amulety- svíčky zdobit podle účelu, k němuž jsou určeny- kombinovat feng-šuej s magickými účinky svíčekNeexistuje snad jediná okolnost nebo situace, kdy bychom svíčku a její magické schopnosti nemohli použít jak k prospěchu vlastnímu, tak svých blízkých.
Zdroj: Anotace z knihy Magie svíček - kouzla se svíčkami, zaříkadla,rituály a věštění budoucnosti
Dnes je 20.04.2024
Před 111 lety se narodil(a) Opasek Anastáz