Obsah: Milan Baroš

Autorizovaný životopis fotbalové hvězdy Milana Baroše. Kniha zachycuje vše od počátků kariéry Milana Baroše přes vzpomínky na školu, první krůčky v Ostravě i odchod z ní, hovoří o náročnosti reprezentace i o tíze popularity. Samozřejmě nechybí ani Milanův přestup do FC Liverpool a jeho další angažmá v Premier League. Čtenáři okusí vzrušující atmosféru ve fotbalové reprezentaci od triumfů v reprezentační „21“ po bronzové EURO 2004. Mnoho kapitol se věnuje i nefotbalovým tématům. Všechny Milanovy příznivce jistě zaujmou jeho názory na ženy, módu a mnoho dalšího. Knihu doplňuje exkluzivní kolekce fotografií Ondřeje Pýchy, jež vznikla speciálně pro tento titul, dále množství snímků ze sportovního i privátního života Milana Baroše, stejně jako statistická příloha.
Zdroj: Anotace z knihy Milan Baroš
Dnes je 28.03.2024