Obsah: Mládí v hajzlu 1 - Mladík v odboji

První díl o dospívání „ďábelsky inteligentního“, předčasně vyspělého čtrnáctiletého kluka z Ooklandu. Nemilosrdně otevřený humor je rafinovaně založen na kontrastu dětské naivity a stereotypního světa. Všechny Nickovy vynalézavé a dobrodružné eskapády a intriky směřují zdánlivě pouze k jedinému cíli: Zbavit se potupného panictví a získat ženu svého srdce, krásnou a talentovanou Sheeni, jedinou „intelektuálku" v Ukiahu. Když se jeho rodina rozpadne, město hoří a všechny výpadovky blokuje policie, musí se tento rebelující teenager vyrovnat s ekonomickým strádáním, bezdomovstvím, „gulagem školství“, soutěživým otcem a začínající plešatostí. V průběhu toho všeho se neustále snaží přelstít „afektovaného debila“ Trenta Přestoná, svého soka v lásce. Paradoxně na této cestě nachází především obecnou radost ze života a soucit – obojí velmi nakažlivé! Až budete číst tento velký komický epos –náctileté úzkosti, budete připraveni smát se nahlas. Doporučujeme všem, kteří někdy přežili dospívání.
Zdroj: Anotace z knihy Mládí v hajzlu 1 - Mladík v odboji
Dnes je 16.04.2024