Obsah: Mládí v hajzlu 5 - Mladík pod pantoflem

Stalo se, v co jsme již téměř nedoufali, co jsme si přáli a představovali už na svých nočních stolcích či poličkách v knihovně. Nick Twisp je opět s námi! Tentokrát v Evropě, ve společnosti Čechů a dalších podivných individuí. Jak si poradí čerstvě ženatý mladý muž ve Francii po boku své vysněné manželky Sheeni? Nové zážitky, staré problémy, jen znásobené cizím prostředím bez znalosti jazyka a schopnosti naučit se ho. Je to pořád ten stejný smolař, který za sebou vleče náklad starých vztahů a komplikuje si život novými. Jak si s nimi Rick, Nick či Francois poradí? Taky vám připadlo, že s ním Sheeni už delší dobu hraje podivné hry? Budeme s napětím sledovat, jak se vyvine jejich vztah během následujících čtyř měsíců a dalších třinácti let.
Zdroj: Anotace z knihy Mládí v hajzlu 5 - Mladík pod pantoflem
Dnes je 28.03.2024