Obsah: Muž, který stvořil Šifru mistra Leonarda

Příběh o cílevědomosti, snech a slávě…Syn učitele matematiky a hudebnice vyrostl přímo v areálu elitní školy, aby se posléze stal učitelem jako jeho otec, jenom pro změnu angličtiny. To ale neuspokojovalo jeho ambice ani touhu po dobrodružství, takže se vydal rovnou do Los Angeles, aby se proslavil coby profesionální skladatel a zpěvák pop music. Když ale pochopil, že světová pěvecká hvězda z něj nikdy nebude, vrhl se jiný druh umění: napsal román. A druhý a třetí. Potom se ale stalo něco, něco nepostižitelného, snad souhra šťastných okolností, tvrdá práce, absolutní posedlost snem o veliké slávě anebo všechno dohromady a celý svět náhle nemluvil o ničem jiném…Ne tohle není pohádka - to je životopis! Věcný, skutečný a pravdivý životní příběh muže, v jehož geniální hlavě se vylíhl světoznámý bestseller Šifra mistra Leonarda a jehož jméno zní Dan Brown.
Zdroj: Anotace z knihy Muž, který stvořil Šifru mistra Leonarda
Dnes je 19.04.2024