Obsah: Prostá pravda o lásce

Taky si občas připadáte jako dutá skořápka nebo nadívané kuře bez nádivky? Podle autora téhle knížky by to mohlo být tím, že jste dosud nenašli tu pravou lásku. A abyste ji nepřehlédli, až ji konečně potkáte, nabízíme vám stručný (ale o to veselejší) přehled známých i neznámých pravd o lásce. Na fotografiích se předvádějí samí zvířecí přátelé, ale to ještě neznamená, že vám jejich obličeje a pózy nepřipomenou mnohé úchvatné, nádherné, příšerné i trapné epizody, které jste coby zamilovaní sami prožili (nebo dokonce právě prožíváte). Tahle moudrá i veselá knížečka se může stát ideálním dárkem pro vaše zamilované známé či přátele anebo prostě pro každého, kdo potřebuje trochu optimizmu. Ať žije láska a bavte se dobře!
Zdroj: Anotace z knihy Prostá pravda o lásce
Dnes je 24.04.2024