Obsah: Nevšední život, záhadná smrt Karla Svobody

Životní příběh a především pak okolnosti záhadné smrti legendárního skladatele jsou tématem knihy jeho dlouholetého osobního přítele Oldřicha Dudka. Na rozdíl od nejrůznějších spekulativních materiálů v různých denících a časopisech bude mít tato kniha několik zvláštností. Jejím autorem je člověk, který Karla Svobodu a jeho rodinu důvěrně znal, a má tedy přístup k informacím a faktům, které jsou pro jiné nedostupné. Podstatná část knihy, která se zabývá záhadou Svobodovy smrti, se bude opírat i o závěry nezávislého pátrání detektivní agentury, která doplní jinak utajované výsledky policejního šetření. Při rekonstrukci celé záležitosti využije autor i dosud nepublikovaná svědectví, včetně závěrů psychologa a kriminalistů, které vnášejí do celé záležitosti mnoho otazníků.
Zdroj: Anotace z knihy Nevšední život, záhadná smrt Karla Svobody
Dnes je 25.04.2024