Obsah: Sluneční znamení

Sluneční znamení, kniha, která vzbudila zájem čtenářů, byla první publikací o astrologii, jež se kdy objevila na prvním místě žebříčku bestsellerů listu The New York Times. I po třiceti letech zůstává nejoriginálnější a nejpopulárnější knihou tohoto druhu. Poutavě a srozumitelně napsaná kniha zkoumá znamení zvěrokruhu a ukazuje čtenáři, jak rozpoznat lidi narozené v určitém znamení, co od nich očekávat a jak s nimi jednat. Například:Váš manželJe věrný, dominantní, chápavý, sobecký, vášnivý? Pokud je mužem vašeho srdce, jak si jej získáváte a jak se o něj staráte? Vaše manželkaJe vášnivá, zdatná, podezíravá, extravagantní, submisivní? Jaká jsou její tajemství? Co potřebuje? Váš milenec (milenka)Je náladový(á), divoký(á), žárlivý(á), diskrétní, nemožný(á)? Co je k vám přitahuje? Jak si je získáváte? Vaše dítěJe uzavřené, umělecky nadané, nejisté, má fantazii, je soutěživé? Kam bude směřovat jeho život a jak jej můžete usměrnit? Váš šéfJe férový, despotický, zásadový, náročný, velkorysý? Proč vás přijal a proč vás vyhodil? Vaši zaměstnanciJsou spolehliví, ambiciózní, loajální, líní, tvořiví? Jak jste je přiměl(a), aby přicházeli včas, odcházeli pozdě a milovali svou práci? Kniha Sluneční znamení Lindy Goodmanové vám prozradí, jak opravdu poznáte lidi, které znáte.
Zdroj: Anotace z knihy Sluneční znamení
Dnes je 29.03.2024