Obsah: Přechod čarodějů

Autorka - antropoložka - v knize vypráví události ze svého učednického období stráveného u mexických čarodějů. Předmluvou knihu opatřil Carlos Castaneda.

Předmluva Carlose Castanedy
Antropoložka Taisha Abelarová zasvětila svůj život praktikování přísné disciplíny, kterou pro nedostatek vhodnějších názvů nazýváme čarodějnictvím. Je jednou ze skupiny těch žen, které byly s předem danám záměrem určeným některými čaroději z Mexika pod vedením Juana Matuse.
Před více než dvaceti lety Carlos Castaneda uchvátil miliony čtenářů vylíčením svých zkušenností se světem odlišné reality, do nějž jej zasvětil indiánský brujo, čaroděj Don Juan.
Souputnice Carlose Castanedy, Taisha Abelarova, která byla zasvěcována čarodějkami Don Juanovy skupiny, popisuje vlastní náročnou přípravu na přechod čarodějů.

Na konci šedesátých let se při cestování Mexikem setkala v Arizonských horách s Clarou Grauovou, která se stala její průvodkyní po světě čarodějů. Pod jejím vedením Taisha započala dlouhodobý fyzický a duševní trénink, jehož cílem je zrušení naučených způsobů vnímání a sklonů, které nás vězní uvnitř hranic normálního každodenního světa a brání nám vstoupit do jiných dosažitelných světů.


Přechod čarodějů krok za krokem barvitě popisuje tuto duchovní cestu a dává nám tak určitou představu o tom, s jakými výzvami a riziky se žena-čarodějka musí střetnout.
Vytvořil: Tomcek
Upravil: Sandokan, majka4
Zdroj: Anotace z knihy Přechod čarodějů
Dnes je 12.05.2021
Před 89 lety se narodil(a) Felisatti Massimo
Copyright © Knihovnicka.net | Created by puktom.cz
Šíření obsahu serveru Knihovnicka.net je bez písemného souhlasu autorů zakázáno