Obsah: Šprndy a košťata

První kniha série Všechno o Rachel.

Šprndy a košťata je kniha humorná i smutná, moudrá i ztřeštěná. Zdánlivě povrchní vypravěčka příběhu, Rachel, se potýká s chaotickým světem dospívání. Rachel je v prváku na střední a řeší problémy, kterými jsme si snad všechny prošly. Nemá co na sebe. Na nose má Santův dar (beďar velikosti druhého nosu). Líbí se jí dva kluci, co si jí ale ani trochu nevšímají. Její nejlepší kamarádka si našla kamarádku jinou. A tak dále. Klasický příběh dospívání je však opepřen nejednou komplikací. Kromě toho, že se Rachel a její sestře Miri rozvedli rodiče a obě tak mají o starost navíc, dozvídá se Rachel, že její sestra zdědila po matce čarodějnické geny. Po počátečním šoku se v Rachel probouzí nadšení z nové situace, neváhá a sestřiných schopností dokonale využívá a zneužívá. Jejich život se obrací naruby.
Zdroj: Anotace z knihy Šprndy a košťata
Dnes je 19.04.2024