Obsah: Victoria a David Backhamovi

Zajímalo by vás, jak žijí, jak se hádají a jak se milují Victoria a David? Asi sotva, pokud by šlo o obyčejnou Viktorku odvedle a běžného Davida, jakých je na světě stovky. Ale co když vám prozradíme, že se nejedná o nikoho menšího než o slavnou Spice Girl a populárního fotbalistu Davida Beckhama? Tak tohle téma přišlo zajímavé i nejznámějšímu životopisci moderní doby Andrewu Mortonovi. Knížka udělá radost těm, kdo mají rádi showbyznys všeho druhu, ať se odehrává za zvukovou aparaturou ve světlech ramp nebo na fotbalových stadionech. Posh a Becks, jak je novináři a fanoušci důvěrně nazývají, jsou bezesporu nejhvězdnějším současným párem, zastiňujícím občas i korunované hlavy. Neautorizovaný skandální rukopis nezapomíná na aféry, minulé i současné vztahy, potomstvo, rodinný život, zkrátka na nic, co čtenáře zdvihne ze židlí. Však se svého času proslýchalo, že jeho aktéři hodlají autora dokonce zažalovat!
Zdroj: Anotace z knihy Victoria a David Backhamovi
Dnes je 19.04.2024