Obsah: Všichni dobří (herci a zpěváci)

Soudě podle současných marketingových studií nejoblíbenějším žánrem v tisku je interview, v knižní produkci pak memoárová literatura. Nemůže tak být pochyb, že zásluhy o tento boom lze připsat k dobru tvůrcům této literatury. Publicista Rudolf Mihola se v této oblasti pohybuje téměř čtyřicet let. Publikoval více jak tisíc rozhovorů v široké škále novin a časopisů, ze stovky čtenářsky nejlépe přijatých uspořádal svoje knižní tituly. Z obsahu jeho knih je možné vysledovat, že osudy protagonistů jsou autentické. Autor tak respektuje právo svých aktérů na pravdivou výpověď. Činí tak s rizikem, že vnese pochyby do hlav nejednoho tzv. historika. Výsledek tohoto přístupu je pozitivní, neboť čtenáři se dostávají k pravdivé podstatě života a osudů osobností. Všechna jména herců a zpěváků, která jsou uvedena v této knize, můžeme právem chápat jako důvěrně známé souputníky našich cest.
Zdroj: Anotace z knihy Všichni dobří (herci a zpěváci)
Dnes je 20.04.2024
Před 43 lety se narodil(a) Mahaněnko Vasilij Michajlovič