Obsah: Vzpomínky schované v duši - Historie rodiny Kludských

Třináctá kniha Dagmar Kludské je osobní zpovědí autorky, která vypráví o několika generacích slavného českého cirkusu Kludský. Se smyslem pro dramatičnost zachytila osudy houževnatých lidí nezlomné vůle, artistů, muzikantů i tenťáků, a zaznamenala důležité události svého rodu v čase téměř tří století. Inspirovaly ji cenné dokumenty o dávných předcích, vzpomínky členů rozvětvené rodiny, a hlavně vlastní zážitky - léta dětství, dospívání, první milostné a mateřské zkušenosti, začátky a vrcholy profesionální kariéry v prostředí cirkusů a varieté. Život se s ní nikdy nemazlil a stejně na tom byli i její blízcí, do jejichž osudů nahlédla nebo je spoluprožívala. Teprve teď, v této knize, se rozhodla otevřít čtenářům i ta nejtajnější zákoutí své duše.
Zdroj: Anotace z knihy Vzpomínky schované v duši - Historie rodiny Kludských
Dnes je 20.04.2024