Obsah: Známé tváře bez svatozáře aneb Náš život nejen s Českou televizí

Prostřednictvím obrazovky vstupují do našich domovů známé tváře televizních moderátorů. Kniha rozhovorů s deseti obdivovanými mediálními osobnostmi a generálním ředitelem České televize (také bývalým televizním moderátorem) nás na oplátku vpustí do jejich soukromí - dá nám nahlédnout do zákulisí jejich profese a především do jejich životních osudů, názorů a vztahů. Každý z rozhovorů je doprovázen dosud nepublikovanými fotografiemi z rodinných alb zpovídaných. (Portrétované osobnosti: Marcela Augustová, Vojtěch Bernatský, Aleš Cibulka, Ester Janečková, Jan Kraus, Taťána Míková, Václav Moravec, Zdeněk Velíšek, Jolana Voldánová, Marek Wollner, Jiří Janeček)
Zdroj: Anotace z knihy Známé tváře bez svatozáře aneb Náš život nejen s Českou televizí
Dnes je 16.04.2024
Před 75 lety se narodil(a) Richard Louis