Obsah: Adrian Mole - Léta u kapučína

Pátá kniha deníků Adriana Molea.

Adrian Mole je už třicátník, ale moc úspěchů za sebou v životě nemá: nevydaný román, nevydanou rozhlasovou hru, nenaplněnou lásku k Pandoře Braithwaiteové, nemanželské dítě se Sharon Bottovou, rozpadlé manželství s černoškou JoJo, která mu utekla do Afriky a zanechala mu v Anglii legitimního synka Williama. Svět odmítá uznat Adrianovy intelektuální kvality a jeho kromobyčejnou sečtělost, naopak, vysmívá se mu pro jeho kuchařské (ne)umění, pro jeho vystupování v televizi, pro jeho neúspěch u žen a literárních agentů.
Z milované Pandory je poslankyně blízká Tonymu Blairovy a její hvězda stoupá - do chvíle, než této krasavici s IQ 170, která si nechává říkat "lidová Pan", přivodí pád její vlastní marnivost.
Je možné, aby Pandora našla útěchu v někom, jako je Adrian? Je možné, aby mu dokonce vlezla do postele? !
Ano - tato kniha líčí právě takové neuvěřitelné příhody s typickým autorčiným humorem, sarkastickým, pramálo laskavým.

Zdroj: Anotace z knihy Adrian Mole - Léta u kapučína
Dnes je 24.04.2024