Obsah: Temná spravedlnost

Ben Kincaid je sice rád, že se oprostil od škrobenosti a špíny velkých právnických firem, ale i jako advokát na volné noze se každodenně střetává se stinnou stránkou této profese. Na jeho dveře často zatluče ztroskotanec, při jehož obhajobě si lze sotva získat prestiž a slávu – spíše na člověka padne únava a beznaděj.Z přicházející letargie Bena vytrhne až obvinění z vraždy, které je vzneseno vůči jeho příteli. Od samého začátku je zřejmé, že obhájce nebude mít v tomto případě snadnou práci. Většina zasvěcených se dokonce domnívá, že jde o případ předem prohraný – tím spíše, že u přelíčení je Benovým protivníkem i soudce, který ho nemůže vystát...Temná spravedlnost je strhující právnický thriller, v němž se slova vina či nevina stávají prázdnými pojmy a snaha o nalezení pravdy připomíná boj s větrnými mlýny.
Zdroj: Anotace z knihy Temná spravedlnost
Dnes je 24.04.2024