Obsah: Dáma ve věži

Romanticko-dobrodružný příběh s téměř detektivní zápletkou odehrávájící se v anglickém Sussexu. Lady Phoebe Laytonová, nerozvážná a impulzivní mladá dáma z dobré rodiny, požádá dobrodruha Gabriela Bannera, bývalého nastávajícího své sestry, o pomoc při hledání vraha svého přítele Neila. Je vášnivou sběratelkou starých tisků a kniha Dáma ve věži, kterou darovala Neilovi před jeho odjezdem do Tichomoří, se znovu objevila v Anglii. Z této skutečnosti Phoebe usuzuje, že její přítel již nežije. Gabriel přijímá nesnadný úkol ve snaze dostat se blíže k Phoebe, aby se mohl jejím prostřednictvím pomstít jejímu otci, který se ho pokusil před lety zničit. Původní oboustranná nevraživost se však mění v hluboký cit, o který musí oba hrdinové urputně bojovat.
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 19.04.2024