Obsah: Dětské přízraky

Strhující, neslitovný příběh ze současnosti zachycuje celoživotní trauma zmarněných citů. Dlouhých sedmnáct let uplynulo od rozchodu Angely Carrové a Christophera Moora poté, co se Angel proti Christopherově vůli potají rozhodla pro pozdní interrupci. Celá ta léta se nestýkají, byť nadále žijí ve stejném městě - a pak stačil náhodný hrůzný nález, který Christophera podnítil k tomu, aby se svou dávnou láskou znovu navázal kontakt. Co si od toho slibuje? Jak provdaná Angela na jeho pokus zareaguje? Čeká je nějaká budoucnost? A jaká?
Populární britská spisovatelka Sue Towsendová nastavuje ve svém drsném příběhu zrcadlo dnešnímu člověku, jenž ve svých citech zůstává stejně křehký a stejně zranitelný jako kdykoli v minulosti.
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 23.04.2024