Obsah: Domek na pláži

Nan je vdova, syna má dospělého a z ní je dnes zcela nezávislá, ničím nesvázaná žena, které je naprosto jedno, co si lidé myslí. Ale zjistí, že jí nějak docházejí peníze a že by mohla přijít o svůj milovaný dům. Proto ji napadne přes léto pronajmout pár pokojů, do kterých spolu s nájemníky vstupuje hluk, smích i slzy. A hlavně nový život.
Objevuje se tu Daniel, který se právě rozvádí, protože si uvědomil, že chce od života něco jiného, než by se asi čekalo. Ale má dvě malé holčičky, které tráví s matkou prázdniny tady nedaleko, a chce jim být nablízku. Přijíždí i Daff, která už se rozvést stačila. Její dospívající vzdorovitá dcera si usmyslela, že chce být s otcem, ale je otázka, jak dlouho jí to vydrží. A nakonec přijede z New Yorku i Michael, Nanin syn, který právě prožil ošklivý rozchod po nepodařeném románku.
Všichni doufají, že si přes léto ujasní, co od života čekají a jak v něm pokračovat dál. Ale to ještě netuší, že ujasňovat si toho budou muset víc, než předpokládali, a že si možná budou bližší, než by na začátku tohoto léta tušili.
Vytvořil: Tomcek
Upravil: janajau
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 25.09.2021
Před 55 lety se narodil(a) Ammaniti Niccolo
Copyright © Knihovnicka.net | Created by puktom.cz
Šíření obsahu serveru Knihovnicka.net je bez písemného souhlasu autorů zakázáno