Obsah: Ledové srdce

Sedmnáctá kniha série Alex Delaware.

„Řádí nám tady pěkný magor, a tak jsem si řekl, že ti zavolám, " oznámil do telefonu z oddělení vražd Milo Sturgis svému příteli, soudnímu psychologovi Alexu Delawareovi. Volal z prestižní galerie, kde byla v předvečer své první výstavy uškrcena mladá umělkyně. Pachatel si pro svůj čin vybral vskutku velkolepou scénu, takže zjevně nejednal bez rozmyslu, ale jinak se policii nedaří najít žádný motiv.
Alex ovšem ví, že zločin bez motivu neexistuje, a když je krátce poté před nočním klubem ubodán nadějný kytarista, začne jako jediný hledat mezi oběma vraždami spojitost. Postupně se mu podaří přesvědčit i detektivy, že pachatelem je stejný člověk, pro něhož je chladnokrevná vražda svébytným uměleckým směrem, který bude jistě chtít vybrousit k dokonalosti. . na dalších obětech.
Zdroj: Anotace z knihy Ledové srdce
Dnes je 29.03.2024