Obsah: Ideální dárce

Karin a Joeovi Eastmanovým se konečně vyplnilo vše, o čem snili, k dokonalému manželství přibylo vytoužené dítě. Jenže maličký Ben trpí těžkou chorobou. Jedinou šancí na jeho uzdravení je najít člověka s co nejpodobnějším genetickým kódem. Prosté řešení je nasnadě – pořídit mu sourozence, který poskytne kostní dřeň k transplantaci. Že prostá řešení vůbec nemusí být jednoduchá, potvrdí testy před lékařským zákrokem, které odhalí nečekanou pravdu. Ta zkomplikuje jedinou naději na vyléčení dítěte a zároveň vystaví těžké zkoušce dosud šťastné manželství. Obchodní značkou Jane Moore je seriózní styl psaní. Autorka skvěle popisuje mezilidské vztahy současné doby a všechny její knihy se staly bestsellery. Toto dílo osloví nejen ženy, které byly postaveny před těžkou životní volbu. Jane Moore je hlasem žen z celého světa a nikdy se nebojí pustit do závažných témat. Je sloupkařkou časopisů Sun a First. Pravidelně přispívá do investigativních dokumentů „Dispatches“ na Channel 4.

Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 20.04.2024